Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

Aurelija Kunigėlienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja ekspertė  
Rūta Bartuškevičienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
Birutė Blažienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
Liana Iselionienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  
Stasė Lariukienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Rasa Masliukienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Dalia Montvilienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Minija Pranienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  
Jolanta Semėnienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
Brigita Stankevičienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Olga Stremauskaitė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  
Gabrielė Šulcaitė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  
Jolanta Viskantienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Edita Vysockienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Ona Dicevičienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja metodininkė  
Renata Papšytė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja  
Vitalija Rekašienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Užsienio kalbų mokytojai

Jolanta Andrijauskaitė Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Aušra Čioglienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Halina Kaprašova Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Vaiva Kiudelytė Vokiečių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Jūratė Leite Monteiro Anglų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Gizelia Melnikova

Anglų kalbos mokytoja
Rusų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja
Vyresnioji mokytoja

 
Teresa Radvilienė Rusų kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Audronė Urbienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informatikos/informacinių technologijų mokytojai

Ona Rimšienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Galina Malakauskienė Matematikos/finansinio raštingumo mokytoja Mokytoja metodininkė  
Rimas Pedzevičius Informacinių technologijų mokytojas Vyresnysis mokytojas  
Irena Taraškevičienė Matematikos - ekonomikos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Violeta Vaškienė Informacinių technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

Gamtos mokslų mokytojai

Redas Kazlauskas Fizikos mokytojas Mokytojas  
Marija Ožeraitienė Biologijos/gyvenimo įgūdžių  mokytoja Mokytoja metodininkė  
Dalia Vėželienė Biologijos/gyvenimo įgūdžių  mokytoja Mokytoja metodininkė  

Socialinių mokslų mokytojai

Aušra Vidugirienė Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Rasa Arslan Tikybos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Lina Marcinkevičiūtė Istorijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Lucija Pobedinska Istorijos mokytoja Mokytoja metodininkė  
Audrius Pupelis Istorijos, žmogaus saugos mokytojas Mokytojas  
Asta Sutkuvienė Etikos mokytoja Mokytoja metodininkė  

Technologijų, menų ir fizinio ugdymo mokytojai

Lina Šaulienė Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  
Zita Kristina Druktenienė Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Rimantas Dūda Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas metodininkas  
Aistė Girėnienė Fizinio ugdymo mokytoja Mokytoja  
Saulė Jurkynienė Dailės, keramikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Mindaugas Kęstenis Inžinerinių technologijų mokytojas Mokytojas  
Žydrūnė Matulevičienė Muzikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Rolandas Matulevičius Technologijų mokytojas Mokytojas ekspertas  
Eglė Einikytė-Narkevičienė Keramikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Lolita Petkevičienė Technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  
Zita Pluščauskaitė Dailės mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Audronė Šakalienė Teatro mokytoja Vyresnioji mokytoja  
Jūratė Urbonienė Šokio mokytoja Mokytoja metodininkė  
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35
Iki mokslo metų pabaigos liko

MOKINIŲ VASAROS ATOSTOGOS!