Projektas „Būk draugas“ 2016-2017 m. m.

Velykinė dovana vaikams

Atkeliavo pavasaris, o kartu su juo artėja ir gražiausia pavasario šventė Šv. Velykos!!! Ta proga Bernardinų vaikų dienos centro lankytojai buvo Vytauto Kasiulio dailės muziejuje. Mus pasitiko muziejaus darbuotoja, kuri maloniai pakvietė sudalyvauti  edukacinėje programoje "Šv. Velykų belaukiant". Papasakojo apie velykinių margučių raštų ir spalvų reikšmes ir parodė kaip dekoruoti margučius. Išdalino kiaušinius, akrilinius dažus, teptukus, simbolių pavyzdžius. Visi noriai įsitraukė į darbą, margino kiaušinius, juos džiovino ir dekoravo duotais ir savo sugalvotais simboliais.
Užsiėmimas mums labai patiko! Džiaugėmės savo papuoštais margučiais, kuriuos nekantravome parsinešti namo!
Mūsų graži draugystė su Vilniaus Gerosios Vilties proginmazija tęsiasi, kartu ir bendras projektas "BŪK DRAUGAS"!

Ačiū mokytojoms Jolantai Semėnienei ir Birutei Blažienei už šią mums padovanotą įdomią patirtį.

Kalėdinės dovanos draugams

Gruodžio 20 d. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 1a ir 4M klasės mokiniai, vadovaujami mokytojų Birutės Blažienės ir Jolantos  Semėnienės, artėjančių šv. Kalėdų proga paruošė ir perdavė savo draugams  saldžias dovanėles - ateinančių metų simbolius - gaidelius. Pirmokai svečiavosi  BVDC ir įteikė dovanėles, palinkėdami gražių, linksmų švenčių.  Mokiniai kartu su BVDC lankytojais gamino kalėdinius atvirukus.  Tai -  atvirukai  iš dekoratyvinių, ažūrinių servetėlių.  Mokiniams buvo paaiškinta, kaip sukarpyti servetėlę, išlaikant medžio proporcijas, kaip išdėlioti detales popieriaus lape ir priklijuoti. Vėliau buvo pasiūlyta priklijuotą kalėdinę eglutę papuošti įvairiaspalviais žaisliukais.  Čia mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti savo kūrybiškumą. Gerokai paplušėję, mokiniai pasidžiaugė savo ir draugų darbais, pagalvojo, ką iš artimųjų galėtų pradžiuginti pagamintu atviruku.  Bendras darbas suteikė daug teigiamų emocijų.

Pramoga draugams - piešimas pastele V.Kasiulio muziejuje

Saulėtą spalio antradienį keliavome į Vytauto Kasiulio dailės muziejų. Bernardinų vaikų dienos centro vaikai spalio 18 d. dalyvavo dailės studijoje moksleiviams. Šį kartą susipažinome su pastele. Mus pasitikusi muziejaus darbuotoja pravedė nedidelę ekskursiją. Apžiūrėjome pastele tapytus darbus ir spėliojome, kurie darbai parodoje piešti šia įdomia priemone.
Vėliau išbandėme patys. Procesas labai patiko, juk piešti rankomis - vienas malonumas! O atrinkti darbeliai keliaus į parodą.
Už šią smagią patirtį dėkojame Gerosios Vilties progimnazijos 4M klasės mokinių tėvų bendruomenei ir mokytojai Jolantai Semėnienei bei socialinei pedagogei Anai Liminovič.

Projektas "Būk draugas" tęsiasi!
BVDC soc. pedagogė Gabrielė

Plunksnakočiai

Tęsiant projektą "Būk draugas" rugsėjo 30 d. 4M klasės mokiniai kartu su klasės mokytoja Jolanta Semėniene atvyko į Bernardinų vaikų dienos centrą kurti įvairiaspalvius bei originalius plunksnakočius. Visi įniko į kruopštų ir atsakingą darbą. Iš pradžių nedrąsiai rinkę priemones gamybai, vaikai greitai apsiprato ir taip įsitraukė į plunksnakočių ornamentų, gėlyčių, širdelių, meškučių kūrimą, kad nepajuto, kaip prabėgo laikas. Kiekvienas vaikas savaip dekoravo  savo originalų darbelį.
Po darbingos popietės visų laukė gardžios vaišės :)

Ačiū visiems už dalyvavimą.

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.55 – 10.40
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.50 – 15.35
Iki mokslo metų pabaigos liko

MOKINIŲ VASAROS ATOSTOGOS!