Projektas „Būk draugas“ 2015-2016 m. m.

Stalo žaidimai

Gegužės 27 d. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 3M klasės mokiniai ir jų auklėtoja J.Semėnienė aplankė Bernardinų vaikų dienos centro lankytojus su tikslu – kartu praleisti naudingai laiką žaidžiant stalo žaidimus. Juk stalo žaidimai duoda vieną neįkainojamą dalyką - galimybę leisti laiką kartu! Žaisdami išsikalbame, geriau vienas kitą pažįstame, juokaujame ir patiriame tas nepakartojamas artumo akimirkas. Tyrimai rodo, kad: - stalo žaidimai padeda atsipalaiduoti; - nuima stresą; - gerina akademinius rezultatus. Taip pat lavina pastabumą, kritinį mąstymą, greitą orientaciją, pažintinius interesus.

Ačiū visiems, kurie smagiai ir prasmingai leido laiką kartu!

Draugystės apyrankės

Balandžio 14 d. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 4b kl. šaunios mokinės, jų auklėtoja bei viena iš mamyčių lankėsi Bernardinų vaikų dienos centre su smagia veikla - iš virvelių pynė draugystės apyrankes. 
Šio renginio metu buvo ugdomos šios socialinės kompetencijos:

Mokėjimo mokytis – BVDC lankytojai mokėsi ir išmoko pinti.
Komunikavimo – vaikai bedravo žodžiais, naudojo kūno kalbą, bedradarbiavo.
Pažinimo – vaikai patyrė pažinimo jausmą.
Tolerantiškumo – padėjo ir buvo tolerantiški.
Iniacityvumo ir kūrybiškumo – vaikai mokė vaikus.

 Po bendro darbo visi noriai bendravo, dalinosi įspūdžiais. Patyrėme daug teigiamų emocijų.

„Kalėdiniai žibintai“

Gruodžio 10 d. skubėdami per lietų, Bernardinų vaikų dienos centro lankytojai išsiruošė į V.Kasiulio muziejų edukacinei veiklai „Kalėdiniai žibintai“, juk Kalėdos – tai žiemos tamsybių nugalėjimo šventė, naujojo meto pradžia. Tai užburiantis laikas, kuomet vyksta daugybė stebūklų.

Vaikučiai pasigamino originalius, spalvingus žibintus.

Už kūrybingą veiklą esame dėkingi Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 3M klasės mokiniams ir jų klasės mokytojai Jolantai.

"Pasakų medis"

Pasakas kuria ne tik mamos, močiutės, kiti pasakotojai, bet ir vaikai. Savo puikias pasakas 2015 m. lapkričio mėnesį pateikė Vilniaus m. mokinių kūrybinių darbų parodoje „Pasakų medis“: Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos, Vilniaus Stanevičiaus progimnazijos mokiniai, Vilniaus „Žiburio“ ir Šeškinės pradinių mokyklų mokiniai, Vilniaus lopšelis-darželis „Pagrandukas“ auklėtiniai bei Bernardinų vaikų dienos centro lankytojai. Į socialinį projektą „Būk draugas“ aktyviai įsiliejo daugiau socialinių partnerių iš kitų mokyklų, dėl ko labai džiaugiamės.

Pasigrožėti kūrybiniais darbais galima Bernardinų bažnyčioje.

Išvyka į Bernardinų dienos centrą

2015 m. spalio 16 d. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos 4M klasės mokiniai su savo mokytoja B. Blažiene ir mokinės mama D. Kovzan  viešėjo   Bernardinų vaikų dienos centre. Susitikimo metu BVDC lankytojai turėjo progą pamatyti B. Blažienės ir jos ugdytinių vaidinimą „Šilėnų eigulys“. Po vaidinimo visi drauge dalyvavo edukacinėje pamokoje „ Skirtukas knygai“. Šią edukacinę  pamoką organizavo Daiva Kovzan. Ji pamokė, kaip odos gabalėlis vaikų rankose gali tapti įmantriu skirtuku - dovana sau arba draugui. Po smagios pamokos skubėjome pasidalinti  įspūdžiais, atsigaivinti, pasivaišinti.

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.55 – 10.40
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.50 – 15.35
Iki mokslo metų pabaigos liko

MOKINIŲ VASAROS ATOSTOGOS!