Projektas „Draugaukime“ 2016 – 2017 m. m.

2016-2017 mokslo metais toliau  tęsiamas dvimetis  bendras „Viltenės“ darželio  “voveriukų” grupės auklėtinių ir jau 3c klasės mokinių projektas „Draugaukime“. Ypač smagu, kad net aštuoni trečiokai buvę šio darželio  auklėtiniai, todėl jiems labai džiugu sugrįžti į  savo vaikystės darželio grupes  ir susitikti su buvusiomis  auklėtojomis Laima Pavliukevičiene ir Birute Jokubėniene.

Gruodžio  mėnesį Gerosios Vilties progimnazijos 3 c klasės mokiniai apsilankė savo vaikystės  darželyje ir pasveikino savo mažuosius draugus „voveriukus“ su artėjančiomis Kalėdomis,  apsikeitė kalėdiniais angelėliais su linkėjimais. Vaikai kartu žaidė, bendravo, džiaugėsi vieni kitais. Mokyklinukai pasakojo  buvusioms auklėtojoms apie savo pasiekimus, prisiminė nerūpestingą vaikystę,  smagiai leido laiką. Vieni kitiems palinkėję gražių žiemos švenčių,  sutarė susitikti naujaisiais  2017 metais.


Vasario 13 d. „Viltenės" lopšelyje-darželyje įvyko Lietuvos atkūrimo dienos šventinis koncertas. Šio renginio programoje dalyvavo mūsų mokyklos 3 c klasės mokiniai, buvę ir liaudies šokių kolektyvo „Viltukas" jaunučių grupė. Ir trečiokai, ir šokėjai anksčiau lankė šį darželį, todėl jiems ypač buvo smagu sugrįžti į savo vaikystės darželį „Viltenę“ ir koncertuoti savo mažiesiems draugams. Mokiniai deklamavo gražiausias eiles Lietuvai, Tėvynei, gimtinei, dainavo dainas, grojo dūdelėmis, o „Viltuko" šokėjai šoko tautinius šokius ir dovanojo visiems šypsenas. Šį koncertą organizavo pradinio ugdymo mokytoja Birutė Damauskienė ir šokio mokytoja bei kolektyvo vadovė Jūratė Urbonienė.

Prieš Velykas 3c klasės mokiniai lankėsi „Viltenės“ darželio „gandriukų“ grupėje ir kartu su jos auklėtiniais atliko grupės darbą „Velykiniai kiaušinukai“. Mokiniai pamokė darželinukus kaip atlikti pakabinamą velykinį kiaušinį, kuriuo galėtų papuošti prasiskleidusio medelio šakas. Susiporavę mokiniai ir darželinukai kartu kirpo kiaušinius, juos aplikavo spalvoto popieriaus geometrinėmis figūromis, surašė savo vardus ir pritvirtinę siūlus, pakabino ant prasiskleidusio medelio šakelių. Bendru darbu liko patenkinti visi: ir dideli, ir maži. Smagių Velykų ir tvirtų kiaušinukų!


Gegužės 8-12 dienomis Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija šventė 70-ečio jubiliejų. Ta proga  gegužės 12 dieną mokykloje vyko šventinis koncertas, kuriame dalyvavo “Skorbinuko”, “Aušrelės”, “Bangelės”  ir “Viltenės” lopšelio-darželio auklėtiniai. Su “Viltenės” auklėtiniais atvyko darželio vedėja Danute Sauliūniene ir auklėtoja Daiva Adamoniene. Mažieji artistai dainavo ir šoko mokyklos aktų salės scenoje, o vėliau sugrįžę į 3c klasę, dar kartu pašoko ir su trečiokais. Gimtadienius švenčiame smagiai!

Gegužės mėnesį “Viltenės” darželinukai apsilankė Gerosios Vilties progimnazijoje. Juos sutiko ir su mokykla supažindino 3 c klasės mokiniai. Mokiniai su darželio auklėtiniais aplankė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodą “Mes tikrai mylime Lietuvą”.Vėliau  darželio auklėtiniai atidžiai apžiūrėjo  biblioteką, stebėjo mokyklos dirbtuvėse vyresniųjų klasių mokinių atliekamus darbus, aktų salėje repetuojančius pradinukus, klasėje “pasimatavo” suolą ir kuprinę. Neprabėgs ne metai ir darželinukai taps mokyklinukais. Su džiaugsmu lauksime jūsų, mažieji draugai!

 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.55 – 10.40
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.50 – 15.35
Iki mokslo metų pabaigos liko

MOKINIŲ VASAROS ATOSTOGOS!