5-8 klasių tyrinėjimo diena

  • Paskelbė : Violeta Vaškienė
  • Paskelbta: 2024-06-11
  • Kategorija: Aktualijos

Birželio 11 d. progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo Tyrinėjimo dienos veiklose.

5a apsilankė VU botanikos sode Kairėnuose. Išklausė edukacinę pamoką "Tekančios saulės šalies sodo paslaptys". Aiškinosi kaip nustatomas medžių amžius, nustatinėjo praktiškai medžių amžių.

5b klasės mokiniai tyrinėjimo dieną lankėsi VU botanikos sode edukacijoje „Gražiausi sodo žiedai ir jų paslaptys". Susipažino su šiuo metu žydinčiais augalais, jų kolekcijomis. Ypatingai patiko bijūnų, rožių kolekcijos, įspūdį paliko žydintis tulpmedis (tikra retenybė).

6a klasės mokiniai tyrinėjo miesto istorijos ir dabarties ženklus žvelgdami nuo Trijų kryžių kalno. Bendradarbiaudami grupėse mokiniai domėjosi kalno bei paminklo ypatumais, aprašė bei pristatė žinomus Senamiesčio objektus, gamtos vaizdą, o savo įspūdžius iliustravo.

6b ir 6c klasės mokiniai tyrinėjo Vingio parko lankytinus objektus.

7a tyrinėjo Užupį. Skulptūros, kiemeliai, sienos, tiltai...Tam, kad mokiniai surastų atsakymus į 17 klausimų, teko įdėmiai apžiūrėti, suskaičiuoti, perskaityti, rasti daug nepastebimų detalių, išlaisvinti fantaziją...

7b klasė lankėsi parodoje „Krasnucha“, tyrinėjo kiemą ir erdves, teikė pasiūlymus, ką pakeisti ir kaip įgyvendinti gyventojams naudingus projektus.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos